...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, individuální lekce, skupinové kurzy,
individuální poradenství ve výživě, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Pilates

Systém cvičení pilates vyvinul Joseph Hubertus Pilates před více než 100 lety. Je to úžasně neobyčejné cvičení, které pracuje s dechem a dochází zároveň k souladu těla i ducha. Účinky cvičení ucítíte sami na sobě.

Cviky a pohyby pilates vycházejí z břišních a zádových svalů. Rovnoměrně propracovávají svalstvo, tím posilují tělo a zlepšují jeho držení. Cvičení rozvíjí dýchání, koordinaci a rovnováhu. Důraz je kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cvičení pilates je doporučováno mnohými zdravotními odborníky jako pokračování rehabilitace nebo prevence. Je vhodným doplňkem jiných sportovních aktivit.

Jak vypadají moje hodiny

 • jsou zaměřené na pozvolné zpevnění těla, nácvik správného provedení cviků a proto je možné cvičit i v případě, že máte nějaký zdravotní problém (to mám vyzkoušené sama na sobě),
 • patří do kategorie „rehabilitační“ než „intenzivně sportovní“,
 • důraz kladu na správnost provedení cviků,
 • pokud některý cvik nemůžete udělat, volím alternativní způsob a pracujeme na posílení vašeho těla tak, abyste cvik postupně zvládli,
 • část hodiny cvičím s vámi a část hodiny se pohybuji mezi lidmi a kontroluji správnost provedení cviků,
 • pokud spolu cvičíme delší dobu, sleduji váš pokrok a přidáváním dalších obtížnosti cviků postupujeme dále.

Ve skupinové hodině mám většinou od 2 do 6 klientů, abych se mohla dle potřeby věnovat všem. Skupinu si můžete vytvořit i vy a cvičit se mnou domluvený počet hodin.

Pokud máte raději “lektora sami pro sebe”, omezené časové možnosti, nechcete do skupiny nebo nějakou dobu už cvičíte a potřebujete jen poradit, zkontrolovat či si ujasnit správné provedení konkrétních cviků, využijte individuální výuku.

Cvičí se mnou ženy a muži v produktivním věku, těhotné ženy, maminky na mateřské, senioři, aktivní, neaktivní i pasivní sportovci, klienti, kteří mají zdravotní omezení či problémy s pohybovým aparátem, lidé štíhlí i korpulentnější. Není důležitý věk, postava, fyzická zdatnost či kondice. Důležitá je chuť začít a vytrvat. Nezískáte medaile, ale zaručenou odměnou je zlepšení ohebnosti těla, povzbuzení mysli a vitality.

Přivítám na hodině všechny, kdo mají chuť cvičit nebo cvičení vyzkoušet. Potřebujete pouze pohodlný sportovní oděv a ručník (případně vlastní podložku).

Pohybová aktivita/druh cvičení Počet osob Cena za osobu
Pilates (50 minut) 1 600 Kč
2 – 3 285 Kč
4 – 6 150 Kč
Pilates – permanentka (50 minut, 10 hodin za cenu 9) 1 4.500 Kč
2 – 3 2.565 Kč
4 – 6 1.350 Kč
Cvičení na vámi vybraném místě – k ceně hodiny hodiny bude připočten Jednorázový příplatek
Praha 8, 9 + 0 Kč
Ostatní části Prahy + 200 Kč
Okrajové části Prahy a mimo Prahu dle počtu km 9 Kč/1 km

Jste rozhodnuti pilatesovat?

Vyplňte následující kontaktní formulář. Nezapomeňte prosím vybrat, zda máte zájem o individuální či skupinovou výuku (v případě skupinové uveďte počet účastníků). Máte-li nějakou představu o termínu, napište ji. Budu vás kontaktovat emailem zpět do tří dnů pro domluvení termínu. Jakmile si termín odsouhlasíme, cvičení bude závazně objednáno.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Předmět zprávy (Vyberte prosím)

  Máte zákaznickou kartu? (= držitel karty může využít slevu ze základní ceny 10 % na individuální lekci)Máte dárkový certifikát? (= pokud ano, zaškrtněte a uveďte číslo a datum vydání certifikátu do zprávy)Budete chtít využít platbu přes Benefit plus? (= pokud ano, zaškrtněte pole a proveďte platbu)

  Vaše zpráva (Dopište prosím vaše přání, požadavky, pro kolik účastníků v případě skupinové lekce objednáváte, místo výuky, zdravotní omezení, pokud nějaké máte, apod.)

  Příloha (max. 2 MB)

  Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

  Pole označená (*) jsou povinná.

  VitalPlan, Praha

  Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: