...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, výuka, kurzy,
výživové individuální poradenství, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Rozhodli jste se učinit aktivní krok směrem ke svému zdravému životnímu stylu? Gratuluji a děkuji za vaši důvěru!

Vítejte ve VitalPlan, Praha.

Často učím, školím, tvořím nebo konzultuji. V okamžiku, kdy pracuji s jiným klientem, tvoří vesmír mého zájmu právě on a telefony pro mě neexistují. Kontaktujte mě nejlépe pomocí kontaktního formuláře níže nebo emailem. Ráda zodpovím jakékoli dotazy týkající se nabízených služeb a ozvu se vám zpět.

Nemám určenou provozní dobu, snažím se maximálně přizpůsobit potřebám klientů. Někdy je objednací doba kratší, někdy je delší. Bez předchozího kontaktu a objednání se vám bohužel nebudu moci věnovat. Děkuji za pochopení.

  +420 603 449 600 (9 – 17 hod.)
  info@vitalplan.cz

Kde mě najdete:

  Praha 8, 9
(Konzultace, poradenství probíhají nejčastěji na Praze 8 nebo 9 na vybraných místech dostupných MHD a přitom klidných pro práci, u klientů na pracovištích nebo dle domluvy na předem domluveném místě.)

  Praha 8, 9
(Nordic Walking – nejčastěji oblast Ďáblického lesa, Letňansko-Kbelského parku, popř. Bohnického lesa)

  Klecany
(Pilates – pravidelné lekce, po dohodě možné veškeré služby)

Konzultace nebo výuka je možná v místě, které budete preferovat vy (práce, bydliště) po celé Praze, v jejím blízkém okolí nebo za vámi ráda dojedu po dohodě po celé ČR. Vybrané konzultace a poradenství jsou možné i přes Skype.

Firmám mohu nabídnout trvalou spolupráci, spolehlivost, individuální řešení na míru včetně zapojení se do systému firemních benefitů. Kontaktujte mě pro sjednání bližších podmínek.

Vaše jméno (*)

Váš e-mail (*)

Váš telefon (*)

Předmět zprávy (Vyberte)

Vaše zpráva

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

Pole označená (*) jsou povinná.

Fakturační údaje (nejde o místo poskytování služeb):

Gabriela Křečková
Kusého 533
181 00 Praha 8
IČO 66849063
Nejsem plátce DPH
Zapsán u OÚ Praha 8, ŽO, čj. 97/72894/3081, ev. č. 310008-47416-00
Číslo účtu 670100-2202148440/6210

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: