...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, individuální lekce, skupinové kurzy,
individuální poradenství ve výživě, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Jak nejčastěji začínáme

Uvedený popis konzultace slouží k základní orientaci a představě. Postup s každým klientem je individuální a přihlížím ke konkrétní potřebě klienta.

 • Vážím si vašeho času a proto ještě před osobním setkáním napíšete svůj jídelníček a vyplníte dotazník, který se týká vaší životosprávy a zdraví, abych si udělala základní představu a potřebnou přípravu. V momentě, kdy ke mne na konzultaci jdete, už rovnou pracujeme.
 • Pobavíme se o tom, jaký máte cíl, potřebu a co byste rádi změnili, upravili. K vyplněnému dotazníku dle potřeby položím doplňující otázky.
 • Provedu základní měření – vážení, měření, stanovení podílu tuku, svalové hmoty (používám: přístroj Omron 511 – měření obsahuje – BMI, hmotnost, změření tukové tkáně, viscerálního tuku, množství kosterní svaloviny, výpočet bazálního metabolismu) a použiji kaliper.
 • Udělám test na PH organismu.
 • Projdu s vámi jídelníček a řeknu vám, kde jsou mezery nebo nedostatky, které by bylo vhodné upravit/odstranit.
 • Vyhodnotím váš pohybový režim.
 • Pobavíme se o tom „jak na to“, co konkrétního upravit.
 • V případě, že budete potřebovat stanovit určitý režim či postup, najdeme společně způsob, aby byl pro vás realizovatelný.

První konzultace trvá většinou 90 až 180 min. dle individuální potřeby klienta. Délku konzultace si stanovujeme dopředu. Na konzultaci nenavazuje žádný písemný výstup.

Další postup, kontroly a konzultace jsou dle dohody a cíleně zaměřené podle potřeb a přání klienta. Často jako druhý bod bývá kompletní rozbor stravovacího a pohybového režimu. Nemám žádný stanovený „doporučený univerzální počet opakování“, nechám vám prostor. V případě, že mne budete potřebovat k revizi plánu, pomoci uspořádat věci, nastartovat změnu apod., ráda vám budu k dispozici. Následné konzultace a další vedení jsou možné i přes Skype není-li potřeba vidět se osobně (např. kontrolní měření).

V rámci další péče mají klienti, kteří jsou zapojeni do dlouhodobějšího programu nebo využívají služeb pravidelně, možnost vzdělávat se v oblasti zdraví a výživy formou účasti na webinářích a přednáškách s vybranými odborníky v oboru popř. nezávislé jednorázové konzultace s lékařem pro řešení svých osobních zdravotních obtíží.

Pohybová aktivita/druh cvičení Cena
Nutriční konzultace (samostatná, krátkodobý program, 60 minut)
(Obsahuje: zhodnocení stravovacích návyků a pohybových aktivit, výpočet bazálního metabolismu, doporučení vhodné pohybové aktivity, úpravy ve stravování. Upozornění: První konzultace může na žádost klienta trvat i více hodin. Za každou další započatou hodinu po první hodině je účtována cena 650 Kč.)
750 Kč
Nutriční konzultace (dlouhodobý program, 30/60 min.)
(Dlouhodobý program – od 5té konzultace a výše.)
290/550 Kč
Kompletní rozbor a vyhodnocení stávajícího stravovacího a pohybového režimu
(Rozbor zahrnuje: zpracování kompletního rozboru stravovacích návyků, energetický výdej a příjem, výpočet jednotlivých složek potravy, zhodnocení rizikových faktorů, rozbor a doporučení vhodné pohybové aktivity + měření a vážení s analýzou složení těla + konzultace 60 min.)
3.590 Kč
Měření analýzy tělesného složení přístrojem OMRON BF 511 (20 min.)
(Měření obsahuje – stanovení BMI, zvážení hmotnosti, změření tukové tkáně, viscerálního tuku, množství kosterní svaloviny, výpočet bazálního metabolismu + výklad naměřených hodnot.)
250 Kč

  Chcete se objednat?

  Objednat na konzultaci se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře. Nezapomeňte prosím zmínit, jaký čas preferujete popř. navrhněte nějaké termíny, které se vám hodí. Budu vás kontaktovat emailem zpět v krátké době. Jakmile si termín odsouhlasíme, bude konzultace závazně objednána.

  Vyberte prosím typ konzultace o jakou máte zájem

  Poznámky (upřesnění k objednávce, počtu hodin, termínu, jaké máte očekávání, téma, které budete chtít řešit atd.)

  Vaše jméno (*)

  Váš e-mail (*)

  Váš telefon (*)

  Příloha (max. 2 MB)

  Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

  Pole označená (*) jsou povinná.

  VitalPlan, Praha, poradna zdravého životního stylu a zdravé výživy

  Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: