...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, individuální lekce, skupinové kurzy,
individuální poradenství ve výživě, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Nordic walking výlety

Pro ty, co dávají přednost chůzi s holemi na delší dobu a nechtějí se účastnit pravidelných hodin, mám připravené výlety nejen po Praze. Vybrané výlety (označené písmenem „s“) jsou určené všem aktivním a pohodovým seniorům.

Ceny výletů

 • Pohybují od 150 do 350 Kč dle vzdálenosti (průměrně 7 – 12 km) a počtu hodin výletu (délka výletů se pohybuje od 2,5 do 5 hodin).

Pravidla pro nordic walking výlety

 • Výlet se koná pokud je týden dopředu přihlášeno a má zaplaceno min. 6 účastníků, max. počet je 12.
 • Přihlásit se může kdokoliv, kdo má správné vybavení a účastnil se/účastní se pravidelného kurzu, jednodenního kurzu nebo individuální výuky nordic walking pořádaných Vitalplan.cz (= výlet není určen pro výuku základů).
 • V případě, že by se výlet nemohl uskutečnit z vážných důvodů (nemoc lektora, špatné nevhodné počasí pro chůzi) budou peníze v plné výši vráceny nebo dle dohody použity na úhradu dalšího výletu nebo lekcí.
 • Pokud se nemůže zúčastnit již přihlášený účastník a omluví se včas min. 72 hod. předem, bude z výletu omluven/a. Uhrazená částka bude pak převedena na termín dalšího výletu. V případě, že se omluví v době kratší než 72 hodin částka propadá, nebo za sebe může poslat náhradního účastníka.

Termíny výletů

 • termíny na rok 21.4., 12.5., 9.6., 21.7., 18.8., 22.9.2023  (+ další termíny na vyžádání)

Na nordic walking výlety se prosím přihlašujte předem prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Volnou kapacitu a potvrzení vaší přihlášky vám zašlu do tří dnů spolu s platebními instrukcemi. Po zaplacení obdržíte doklad o zaplacení spolu s dalšími informace o výletu (co s sebou, místo srazu atd.).

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Předmět zprávy (Vyberte prosím)

  Jaký termín jste si vybrali?

  Kolik osob přihlašujete?

  Chcete zapůjčit hole?

  Pokud ano, jaká je vaše výška?

  Rok narození

  Máte nějaké potíže s pohybovým aparátem nebo zdravotní omezení? Pokud ano, vypište jaké.

  Máte zákaznickou kartu? (= držitel karty může využít slevu ze základní ceny takto: 20 % sleva na jednodenní kurz nordic walking a 10 % slevy na individuální lekci a výlet)Máte dárkový certifikát? (= pokud ano, zaškrtněte a napište do zprávy číslo a datum jeho vydání)Budete chtít využít platbu přes Benefit plus? (= pokud ano, zaškrtněte pole a proveďte platbu)

  Vaše zpráva

  Příloha (max. 2 MB)

  Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

  Pole označená (*) jsou povinná.

  VitalPlan, Praha, poradna zdravého životního stylu a zdravé výživy

  Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: