...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, výuka, kurzy,
výživové individuální poradenství, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Nordic walking výlety

Pro ty, co dávají přednost chůzi s holemi na delší dobu a nechtějí se účastnit pravidelných hodin, mám připravené výlety nejen po Praze. Vybrané výlety (označené písmenem “s”) jsou určené všem aktivním a pohodovým seniorům.

Momentálně není možné z důvodu vládních nařízení skupinovou výuku a výlety realizovat. Jakmile to bude možné, začneme chodit zase společně.

Ceny výletů

  • Pohybují od 120 do 250 Kč dle vzdálenosti (průměrně 7 – 12 km) a počtu hodin výletu (délka výletů se pohybuje od 2,5 do 5 hodin).

Pravidla pro nordic walking výlety

  • Výlet se koná pokud je týden dopředu přihlášeno a má zaplaceno min. 6 účastníků, max. počet je 12.
  • Přihlásit se může kdokoliv, kdo má správné vybavení a účastnil se/účastní se pravidelného kurzu, jednodenního kurzu nebo individuální výuky nordic walking pořádaných Vitalplan.cz (= výlet není určen pro výuku základů).
  • V případě, že by se výlet nemohl uskutečnit z vážných důvodů (nemoc lektora, špatné nevhodné počasí pro chůzi) budou peníze v plné výši vráceny nebo dle dohody použity na úhradu dalšího výletu nebo lekcí.
  • Pokud se nemůže zúčastnit již přihlášený účastník a omluví se včas min. 72 hod. předem, bude z výletu omluven/a. Uhrazená částka bude pak převedena na termín dalšího výletu. V případě, že se omluví v době kratší než 72 hodin částka propadá, nebo za sebe může poslat náhradního účastníka.

Termíny výletů

  • 14.5. (s), 11.6., 19.7., 13.8., 17.9., 16.10.2020 (s) (+ další termíny na vyžádání)

Na nordic walking výlety se prosím přihlašujte předem prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Volnou kapacitu a potvrzení vaší přihlášky vám zašlu do tří dnů spolu s platebními instrukcemi. Po zaplacení obdržíte doklad o zaplacení spolu s dalšími informace o výletu (co s sebou, místo srazu atd.).

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět zprávy (Vyberte prosím)

Jaký termín jste si vybrali?

Kolik osob přihlašujete?

Chcete zapůjčit hole?

Pokud ano, jaká je vaše výška?

Rok narození

Máte nějaké potíže s pohybovým aparátem nebo zdravotní omezení? Pokud ano, vypište jaké.

Máte zákaznickou kartu? (= držitel karty může využít slevu ze základní ceny takto: 30 % sleva na jednodenní kurz nordic walking a 10 % slevy na individuální lekci a výlet) Máte dárkový certifikát? (= pokud ano, zaškrtněte a napište do zprávy číslo a datum jeho vydání) Budete chtít využít platbu přes Benefit plus? (= pokud ano, zaškrtněte pole a proveďte platbu)

Vaše zpráva

Příloha (max. 2 MB)

Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

Pole označená (*) jsou povinná.

VitalPlan, Praha, poradna zdravého životního stylu a zdravé výživy

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: