...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, výuka, kurzy,
výživové individuální poradenství, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Skupinové lekce nordic walking

Dopřejte svému tělu zdravý pohyb. Díky nordic walkingu se budete cítit lépe a získáte třeba i nové kamarády.

Všeobecné informace

 • Pravidelné hodiny se konají v období od dubna do června, přes léto a od září do října.
 • Od listopadu do března výuka probíhá s ohledem na aktuální podmínky a dle domluvy skupiny.
 • Do skupiny se mohou být zařazeni klienti, kteří se mnou absolvovali alespoň 3 hodiny individuální výuky nebo kurz nordic walking.
 • Ve skupině je max. 6 osob. Po naplnění skupiny otevírám další při přihlášení min. 4 osob.

Termíny podzimní kurzy

Pro seniory

 • I. 15:30 – 16:30 (pondělí Ďáblický les, začínáme 31.8.)
 • II. 15:00 – 16:00 (středy, po Praze Ďáblický les, Krčský les, Hostivař, Stromovka, Vyšehrad – dle rozpisu, začínáme 31.8.)

Ostatní skupinové kurzy

 • III. 16.30 – 17.30 (středa začínáme 31.8., po Praze Ďáblický les, Krčský les, Hostivař, Stromovka, Vyšehrad – dle rozpisu) pro začátečníky a všechny, kdo si chtějí zopakovat základy, tempo lekce je přizpůsobené dle potřeb nejpomalejšího účastníka lekce
 • IV. 17:45 – 19:30 (středy, po Praze Ďáblický les, Krčský les, Hostivař, Stromovka, Vyšehrad – dle rozpisu) Epic Walking, určeno výhradně pro klienty s epilepsíí, na lekcích je zajištěna účast lékaře
 • V. 17:30 – 19:00 Letňansko-kbelský park (čt začínáme 10.9.) pro účastníky mých kurzů, chůze v rovnoměrném tempu
 • VI. 16.30 – 17.30 Letňansko-kbelský park (čt začínáme 10.9.) pro nové klienty začátečníky, mírně pokročilé a všechny, kdo si chtějí zopakovat základy
 • VII. ??? nenašli jste vhodný termín, máte vlastní skupinku nebo chcete jít sami? Máte možnost výuku ve vlastní uzavřené skupině nebo individuální výuku.

Chcete chodit pravidelně – permanentka 10 + 2 zdarma na Vás čeká. Přihlášku a platbu za permanentku je potřeba realizovat do 2.9.2020.

Platba za lekci, kurz

 • složením hotovosti na účet
 • převodem na účet
 • dárkovým certifikátem
 • permanentky – platba předem na celé období

Rušení hodin, náhrady, storno

 • ze strany lektora – s ohledem na aktuální změnu počasí – domluvení náhradního termínu
 • v případě omluvy 24 hodin předem z důvodu nemoci je možné hodinu nahradit v jiné skupině, pokud je v ní volno.

Půjčení holí

 • zdarma na první hodině (prosím hlásit dopředu společně s výškou vaší postavy)
 • další hodiny za poplatek 10,- Kč

Dle zkušeností doporučuji hole nekupovat předem – na hodině si hole vyzkoušíte, poradím vám s výběrem holí na míru pro vás a tím se vyhnete i případnému nesprávnému výběru.

Kde chodíme

Pokud není uvedeno přímo u vypsaného kurzu/výletu/skupiny, tak nejčastěji výuka probíhá v lokalitách: Ďáblický háj, Čimický háj, Stromovka, Vyšehrad, Riegrovy sady, Bohnice, Prosek, Letňany, Kbely, Čakovice, Satalice, Klecany, Leťňansko-Kbelský park. Máte-li vlastní skupinku, dojedu za vámi po dohodě téměř po celé ČR.

Cena

Pohybová aktivita/druh cvičení Počet osob Cena za osobu
Nordic walking (60/90 minut)
Praha 8, 9
1 300/390 Kč
2 – 3 160/225 Kč
4 – 6 100/150 Kč
Permanentka 10 hodin za cenu 9 (jarní, letní, podzimní kurz, přihlášení na celé období, platnost 3 měsíce) dle vybrané varianty – individuální / skupinový kurz
Ostatní části Prahy + 100 Kč
Dojezd lektora na vámi vybrané místo – jednorázový příplatek 7 Kč/1 km

Přihlášky, objednávky hodin

Pro přihlášení využijte prosím kontaktní formulář. Nezapomeňte prosím zmínit, do jakého kurzu (skupiny) se hlásíte. Pokud chcete individuální výuku napište, jaký čas preferujete popř. navrhněte nějaké termíny, které se vám hodí. Budu vás kontaktovat emailem zpět v krátké době. Jakmile si termín odsouhlasíme, bude zvolená služba, kurz, lekce závazně objednána. Hodinu je potřeba uhradit předem převodem na účet nebo vložením hotovosti na účet. Chcete-li chodit pravidelně, můžete si pořídit permanentku (10 hodin za cenu 9).

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět zprávy (Vyberte prosím)

Chcete zapůjčit hole

Pokud ano, jaká je vaše výška?

Rok narození

Máte nějaké potíže s pohybovým aparátem nebo zdravotní omezení? Pokud ano, vypište jaké.

Máte zákaznickou kartu? (= držitel karty může využít slevu ze základní ceny takto: 20 % sleva na jednodenní kurz nordic walking, 10 % sleva na individuální lekci a výlety) Máte dárkový certifikát? (= pokud ano, zaškrtněte a uveďte číslo a datum vydání certifikátu do zprávy) Budete chtít využít platbu přes Benefit plus? (= pokud ano, zaškrtněte pole a proveďte platbu)

Vaše zpráva (Další požadavky, dotazy, chcete-li vlastní hodiny, lekce, napište prosím kde, počet účastníků, dotazy, které chcete zodpovědět, apod.)

Příloha (max. 2 MB)

Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

Pole označená (*) jsou povinná.

VitalPlan, Praha

Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál:
Akční nabídka

1.9. – 30.9.2020

Přihlásíte-li se na letní jednodenní kurz Nordic Walking ve dvojici, dostáváte každý hodinu NW na skupinové lekci zdarma. Akce platí pro termíny od března do dubna při zaplacení a objednání kurzu do 30.6.2020.