...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, individuální lekce, skupinové kurzy,
individuální poradenství ve výživě, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Reference na nordic walking

VitalPlan, Praha

Vybráno z reakcí našich klientů a klientek pohybových aktivit a firemních kurzů:

Nordic walking – individuální hodiny
 • „Dobrý den, po včerejší vycházce se cítím dobře, nic mi nebolí. Už se těším na příště. Jitka K.“
 • „Dobrý den.  Ještě jednou děkuji za skvělou a plodnou instruktáž techniky nordic walking. Martin S.“
 • „Byla jsem překvapena. Nebolelo mě koleno. Těším se na dnešní hodinu.“ Marie
 • „Děkuji Gabriele Křečkové za perfektní školení při hodinách nordic walkingu. Je erudovaná, ochotná a hlavně má zájem klienty něco naučit. Dokonce někdy, aby dotáhla školení do konce, bezplatně protáhla vyučovací hodinu. Všem, kdo se chtějí naučit nebo zdokonalit v tomto super sportu, ji mohu 100% doporučit. Počasí neřeší, můžete chodit i v zimě – viz naše společné foto. Také je výhodou super cena za hodinu.“ Lada Poulová
Jednodenní kurz Nordic walking
 • „Dne 6.8.2016 jsem absolvovala jednodenní kurz Nordic Walking s paní Gabrielou Křečkovou. Její přístup je velmi profesionální a lidský zároveň. I když jsem se v daném termínu přihlásila jediná, kurz se konal, což není běžné. Obvykle jsou podobné akce podmíněny minimálním počtem zájemců.
  Celý kurz probíhal ve velmi příjemné atmosféře. Paní Křečková vše vysvětlila srozumitelně a zodpověděla všechny moje dotazy. Poradila mi i při výběru nejvhodnějšího typu holí. Kurz mě obohatil, splnil má očekávání. Díky paní Křečkové jsem nyní fanouškem chození s holemi a Nordic Walking jsem pevně zabudovala do svých sportovních aktivit. Kurz mohu jen doporučit. “ Marcela (srpen 2016)
 • „Gabino, diky moc! A to i za celé dnešní odpoledne, fakt to bylo super, měla jsem z toho trochu strach, ale dobrý. Jeste jednou diky moc za dnesek.“ Hedvika (květen 2018)
 • „Ahoj Gábi, vše je OK, díky moc za superkurz a skvělé vysvětlení techniky nordic walking.“ Hana (červen 2018)
Nordic walking pro skupiny
 • „Děkujeme za uspořádání kurzu pro nás. Určitě ráda využiji Vašich služeb i v budoucnosti. Erika“
 • „Naše lektorka byla bezva. Výuka byla srozumitelná a také jsme se i zasmály.“ kurz 3-6/2016
Nabídka firemního kurzu
 • „Milá Gábino, k takové nabídce nemohu mít žádné připomínky! Postupně to budeme zkoušet :). Těším se na spolupráci. Zdena“

A co Vy? Připojíte se také? Chcete vyřešit svoji starosti s kondicí, únavou nebo si jen protáhnout tělo či na chvíli zapomenout na starosti všedního dne? Budu se těšit na setkání s vámi.


Objednávka kurzu

Objednat na jednodenní kurz se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře. Nezapomeňte prosím do poznámky uvést, zda máte nějaké zdravotní potíže nebo omezení. Budu vás kontaktovat emailem zpět, abych vám potvrdila místo v kurzu.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Předmět zprávy

  Chcete půjčit hole?

  Pokud ano, jaká je vaše výška?

  Rok narození

  Máte nějaké potíže s pohybovým aparátem nebo zdravotní omezení? Pokud ano, vypište jaké.

  Máte zákaznickou kartu? (= držitel karty může využít 20% slevu ze základní ceny)Máte dárkový certifikát? (= pokud ano, zaškrtněte a uveďte číslo a datum vydání certifikátu do zprávy)

  Vaše zpráva (Uveďte prosím jaký termín kurzu preferujete, popř. další informace, které chcete sdělit.)

  Příloha (max. 2 MB)

  Souhlasím s níže uvedenými obchodními a storno podmínkami (*)

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

  Pole označená (*) jsou povinná.

   

  VitalPlan, Praha – kurz severské chůze s holemi (nordic walking) je možné v případě zájmu realizovat po celé ČR. Napište, jakou máte představu.

  Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: