...pro vaše zdraví, výživu a kondici
Nordic Walking, Pilates, individuální lekce, skupinové kurzy,
individuální poradenství ve výživě, konzultace
zdravá výživazdravá výživazdravá výživa

Jak začít

Chcete začít jíst zdravě, zhubnout, přibrat, cvičit, udělat změnu a nevíte, jak na to? Zkoušíte to opakovaně, něco se nedaří nebo nevíte jak dál?

Když už jste začali a chcete pokračovat dál

Možná jste v situaci, kdy už cvičíte, jíte podle zásad zdravé výživy, cítíte se lépe a jen se nacházíte v určitém bodě, kdy nevíte jak dosáhnout nějakého vašeho přání nebo vytyčeného cíle. V tom případě s vámi mohu projít kompletně to, co děláte a pokusíme se poodhalit to „proč“ se k cíli neblížíte, zda je reálný nebo je potřeba vzít úvahu něco dalšího nebo rozvíjet se dál.

Když začínáte opakovaně nebo začít chcete

Možná jste v situaci, kdy chcete moc začít, ale … (dosaďte si vaše „ale“).

Nebo začínáte opakovaně a pak se to nějak „zvrtne“ a najednou zjistíte, že už jste ve starých kolejích.

Nebo se o výživu či zdravý životní styl už zajímáte a jste odhodláni začít a jen si potřebujete uspořádat informace, myšlenky nebo mít akční plán.

Jak na to?

Když zjistíte, že chcete přijít na to „Proč to nejde“ nebo „Jak začít“ nebo „Jak postupovat dál“ nebo potřebujete nějaký „Akční plán“, tak je tato konzultace určena přímo pro vás.

Tady není žádné téma „předem dané“. Objednáte se a začneme pracovat na tom, co potřebujete vy konkrétně. Ať se jedná o jídlo, cvičení, nebo pocit, že něco nejde, přijdete jen s otázkami, na které hledáte odpověď nebo můžete využít mix všeho.

Společně se podíváme na souvislosti, uděláme analýzu dosavadního stavu a projdeme co je dál možné, jak nastavit změnu nebo zkusíme nějaký nový způsob, který vás posune dál nebo umožní začít. Můžeme si i zacvičit, získáte návod na základní cviky postavené pro vás na míru, které můžete dělat přes den. Nebo si můžete odnést akční plán, jak začít. Uvědomit si nebo objevit to, co vázne nebo vás blokuje může být pro vás velmi zásadní.

Techniky, které používám: koučování, konzultace, poradenství, cvičení a ukázky cviků.

Cena

Jak začít / Akční plán (60 min)
(půjde-li vám jen o formu povídání bez ukázek cvičení je možný i Skype)
890 Kč
Budete-li se chtít sejít v oblastech mimo Prahu 8 a 9, je účtován příplatek za dopravu dle počtu km.  + 7 Kč za 1 km

Chcete-li realizovat podobné konzultace ve vaší firmě, kontaktujte mě pro sjednání bližších podmínek. Další inspiraci s využitím možných služeb v oblasti personalistiky, vzdělávání, rozvoje lidských zdrojů vám může přinést www.vedomykrok.cz.

Chcete si domluvit konzultace „Jak začít“ objednat?

Vyplňte prosím následující kontaktní formulář. Nezapomeňte prosím zmínit, zda preferujete dopolední či odpolední čas. Budu vás kontaktovat do 3 dnů emailem zpět pro potvrzení termínu. Jakmile si termín odsouhlasíme, bude „Jak začít“ závazně objednáno.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Předmět zprávy (Vyberte prosím)

  Poznámky (Upřesnění k objednávce, počtu hodin, termínu, jaké máte očekávání, téma, které budete chtít řešit, místo, které preferujete atd.)

  Příloha (max. 2 MB)

  Souhlasím s níže uvedenými obchodními podmínkami (*)

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů. Údaje budou využity pro účely vyřízení objednávky, zaslání potřebných informací a splnění smluvních závazků. Na váš kontaktní email budete dostávat formou občasného zpravodaje informace o novinkách, nových termínech, školeních, apod. Odhlásit se můžete kdykoliv kliknutím na tlačítko určené k odhlášení. Kompletní informace o zpracování osobních údajů naleznete níže v zápatí stránek.

  Pole označená (*) jsou povinná.

   VitalPlan, Praha – tuto službu můžete využít ve vybraných místech po celé ČR.

  Líbí se Vám článek? Pošlete jej dál: